#1 2010-01-01 22:23:28

 Gala

Administrator

Skąd: Kije/Zielona Góra (FaLuBaZ)
Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 12
Punktów :   

Regulamin Sojuszu

Każdy członek sojuszu Upadłe Anioły zobowiązany jest do:

1. Współpracy z Dowództwem sojuszu.
Każdy członek powinien wykonywać bezpośrednie polecenia przywódców dotyczących spraw militarnych i gospodarczych. Szczególnie chodzi o wojsko, rozwój miast(mur, kryjówka) i w wyjątkowych sytuacjach - pomoc materialną.

2. Wzajemnej pomocy militarnej i gospodarczej w miarę możliwości.
W przypadku wątpliwości czy danej pomocy udzielić należy skonsultować ją z dowództwem sojuszu.

3. Częsta aktywność. Nie aktywność przez dłuższy czas prowadzi do wyrzucenia z sojuszu.

4. Odejście z sojuszu bez podania przyczyny oraz przed podjęciem decyzji przez Dowództwo Sojuszu grozi wpisaniem na czarną listę sojuszu.

5. Osoby, które nie będą w stanie uczestniczyć w grze, zobowiązane są do poinformowania rady sojuszu.
Członkowie udający się na urlop zobowiązani są poinformować o tym fakcie w odpowiednim miejscu na forum sojuszu.

6. Prowadzenia ataków przeciwko graczom z obcych sojuszy zezwala się na takie działania przyjmując
zasadę: każdy atakuje kogo chce pod warunkami:
a) z sojuszem przeciwnika nie mamy podpisanego traktatu pokojowego, lub ustnego paktu o nieagresji.
b) każdy atak na gracza o którym mowa w punkcie należy uzgodnić z Generałem sojuszu lub Przywódcą.
e) graczy nieaktywnych z (i) można atakować z pominięciem w/w punktów.

7. Jeżeli chcesz dołączyć do naszego sojuszu:
-musisz wykazywać aktywność w grze
-osiągnąć średnią punktów sojuszu w RO

8. Kulturalnego zachowania, nie wyzywamy się w sojuszu, a utarczki słowne załatwiamy na priv.

9. Podania nr gg lub innego komunikatora  w celu szybkiego porozumiewania się (koordynacja, ataków, wymiana handlowa itd )

10. Członkowie sojuszu zobowiązani sa do nieujawniania nikomu spoza sojuszu połozenia wysp oraz miast innych graczy, dóbr, wojska oraz floty posiadanej przez członków sojuszu, zasad panujacych w -UA-, nowości oraz treści wiadomości z ogólnego oraz forum sojuszu.

11. Częstego przeglądania strony wewnętrznej i forum sojuszu.


http://i50.tinypic.com/11sze3c.jpg

Offline

 

#2 2010-01-13 19:10:34

 celcia

Członek Sojuszu

Skąd: Gogolin
Zarejestrowany: 2010-01-02
Posty: 5
Punktów :   

Re: Regulamin Sojuszu

i teraz każdy po przeczytaniu powinien się określić:)

przeczytałam i zobowiązuję się do przestrzegania!!!

lub akceptuję!!

Offline

 

#3 2010-01-13 20:14:18

Trunks

Członek Sojuszu

Zarejestrowany: 2010-01-03
Posty: 9
Punktów :   

Re: Regulamin Sojuszu

hehe, a YO może być ?

przyjąłem do wiadomości, ale nie wiem czy każdy będe sumiennie spełniał

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ngamecool.pun.pl www.kfcrumia.pun.pl www.123tza.pun.pl www.ehusaria.pun.pl www.wwsse.pun.pl